Son Dakika Haberleri
  » Hakkımızda

   14.10.1964 Yılında (merhum) Ali Osman KURİŞ tarafından temelleri atılan firmamız 42 yıldır kalite anlayışından ödün vermemiştir. 1985 yılında inşaat sektörüne giren firmamız ilkemiz olan kaliteli hizmet ve bu paralelde büyüme hedefi doğrultusunda yönetim kurulu başkanımız Sayın; Bilal KURİŞ’in büyük özverileriyle 1995‘de ilk şubemizi İstanbul‘da faaliyete geçirmiştir. Üretimde teknolojik makineler kullanan firmamız 2005‘de ağaç ürünlerinin ömrünü ve kalitesini 1000 kat daha arttıran enprenye tesisini bünyesine katmıştır.


İnşaatlık kereste, doğramalık kereste, lambri, alın tahtası çeşitleri alın teriyle işleyip beğeninize sunulan ürünlerimizden birkaçı. Süpürgelik ve çatı kerestesi çeşitleri de beğeni toplayan ürünlerimizden... Döşemelik taban tahtalarımız elimizden ayağınıza gelen emek. Çatılı, çapraz direkli masaları her hava koşulunda enfes bir piknik keyfine olanak sağlıyor. Çardaklar sizleri sıcaktan koruyarak sevgiyi dostlarınızla paylaşmanıza yardım ediyor. Firmamız bünyesinde kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra; sunta, sunta lam, MDF, MDFLAM gibi tabaka mallar ve her çeşit mobilya malzemelerinin satışı yapılmaktadır. .   

Ayrıca Kuriş İnşaat bir ömür boyu mutlu yaşamanızı dilediği yuvanızı
da yapmaya aday. İnşaat alanında da kereste alanında duyduğu heyecanın aynısını duyarak her geçen gün kalitesini yükseltmeyi sürdürüyor.

Sizlerle sizin için daha iyiye doğru.
Çalışmalarımız sürecek, lütfen ürünlerimizi inceleyin.

 


» Emprenye
» Ürünlerimiz
» İletişim Formu
» Hava Durumu
» Döviz Kurları
USD ALI :
USD SATI :
EURO ALI :
EURO SATI :
» Linkler
Orman Genel Müdürlüğü
Ağaçlandırma Genel Müdürlüğü
İhracatı Geliştirme Genel Müdürlüğü
- Tema Vakfı
    Copyright © 2006 Kuriş Orman Ürünleri İnş. Paz. Tic. San. Ltd. Şti.